Masz Pytania?

W erze cyfrowej, strona internetowa to Twoja wizytówka w sieci. Profesjonalnie zaprojektowana strona buduje zaufanie wśród klientów, zwiększa widoczność Twojej marki i przekłada się na wyższe zyski.

Oczywiście! W zakładce „Portfolio” znajdziesz przykłady stron i sklepów, które stworzyliśmy dla naszych klientów. Każdy projekt jest dowodem naszej ekspertyzy i zaangażowania.

Czas realizacji zależy od wielu czynników, takich jak skomplikowanie projektu czy dostępność materiałów od klienta. Średnio proces trwa od 3 do 8 tygodni.

Tak, wszystkie nasze strony są responsywne, co oznacza, że doskonale wyświetlają się na smartfonach, tabletach i komputerach.

Pozycjonowanie wizytówek w Google polega na optymalizacji Twojego profilu Google My Business, aby Twoja firma pojawiała się wyżej w lokalnych wynikach wyszukiwania. Dzięki temu klienci łatwiej Cię znajdą i skontaktują się z Tobą.

SEO (Search Engine Optimization) to proces optymalizacji całej strony internetowej pod kątem wyszukiwarek, podczas gdy pozycjonowanie wizytówek skupia się na profilu Google My Business. Oba procesy mają na celu zwiększenie widoczności w wynikach wyszukiwania, ale koncentrują się na różnych aspektach.

Tak, oferujemy wsparcie techniczne i konsultacje po zakończeniu projektu. Naszym celem jest, aby Twoja strona działała sprawnie i przynosiła oczekiwane rezultaty.

Koszty zależą od wielu czynników, takich jak zakres projektu, funkcjonalności czy użyte technologie. Aby uzyskać dokładną wycenę, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem.

Tak, oferujemy usługi copywritingu i pomagamy w tworzeniu atrakcyjnych, optymalizowanych pod SEO treści.

Tak, dla każdego klienta przygotowujemy indywidualne szkolenie, dzięki któremu będzie mógł samodzielnie zarządzać swoją stroną.

F.A.Q