Strony Internetowe

Projektowanie stron internetowych

Strona internetowa, to dobry sposób na zbudowanie marki online, ale także komunikacji z klientami oraz przyciągania nowych, zainteresowanych usługami firmy.
https://myzalatwimy.pl/wp-content/uploads/2022/07/programmers-are-using-laptops-to.jpg

Technologia

Jesteśmy specjalistami w projektowaniu i wdrażaniu stron www z wykorzystaniem systemu CMS WordPress i WooCommerce. Wygodne zarządzanie treścią

https://myzalatwimy.pl/wp-content/uploads/2022/07/unrecognizable-girl-shopping-onl.jpg

Responsywność

Czyli dostosowane do: tabletów, smartfonów i innych urządzeń, na których można wyświetlać strony internetowe, na różnych wielkościach ekranu wyświetlacza.

Strona www
dla Ciebie

Czy wiesz, że strona internetowa to doskonały sposób na przyciągnięcie potencjalnych Klientów oraz budowę wizerunku w Sieci? to dobry sposób na zbudowanie marki online, ale także komunikacji z klientami. Powierz nam to zadanie, a nie zawiedziemy Cię.

https://myzalatwimy.pl/wp-content/uploads/2022/07/reading-glasses-and-blank-with-w.jpg

Przyjazne Google

Prawidłowe projektowanie strony internetowej znacząco wpływa na efekty działań pozycjonowania (SEO) i tym samym poprawia widoczność Państwa strony w wyszukiwarkach.

https://myzalatwimy.pl/wp-content/uploads/2022/07/woman-with-a-laptop-2021-09-02-0.jpg

Łatwe zarządzanie

Tworzone przez nas strony pozwalają na jej własnoręczne administratorowanie oraz na szybką i niezwykle prostą zmianę zawartości, bez posiadania wiedzy programistycznej.

https://myzalatwimy.pl/wp-content/uploads/2022/07/internet-security-bank-cards-and.jpg

Bezpieczeństwo

Bezpieczna strona internetowa to podstawa. Już na pierwszym etapie projektowania strony, mamy to na uwadze. Wdrożymy odpowiednie narzdzia i powiemy Ci co masz zrobić, aby Twoja strona była  bezpieczna.

https://myzalatwimy.pl/wp-content/uploads/2022/07/coworkers-using-desktop-computer.jpg

Funkcjonalność

Łatwa w nawigacji, prosta w obsłudze, intuicyjna w poruszaniu, taką stronę stworzymy dla Ciebie, aby każdy kto na nią wejdzie, bez problemu trafił w, poszukiwane przez siebie miejsce.

Strony, które tworzymy

Są zaawansowane technologicznie a przez to dostępne na wielu, różnych urządzeniach. Nasze realizacje są ładne i intuicyjne. Szczególny nacisk kładziemy na użyteczność i łatwość obsługi. Optymalizujemy strony internetowe pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Jak to robimy

Każdy projekt strony tworzymy z myślą o Kliencie, dlatego nasze propozycje są zawsze dopasowane do aktualnych potrzeb firmy. Na każdym etapie słuchamy wszystkich uwag i działamy według ustalonych schematów.

Od pomysłu do realizacji

Polecamy się zarówno wtedy kiedy posiadasz już jakąś koncepcję strony, którą możemy dla Ciebie wykonać, jak też i wtedy, gdy nie masz w ogóle żadnego pomysłu na takie, nowoczesne rozwiązania. Chętnie wykonamy projekt strony dla Twojej firmy, a potem go wdrożymy z najdrobniejszymi szczegółami i sprawimy, aby dość szybko mógł się rozwinąć.

Analiza i zapotrzebowanie

Zaczynamy od analizy zapotrzebowania Twojej firmy na strony internetowe. Możesz ich potrzebować kilka, na przykład strony stanowiącej wizytówkę, ale także sklepu, dzięki któremu można sprzedawać online.

Zlecnie i budowa

Zlecając nam zadanie zbudowania stron dla Twojej firmy, albo marki, masz spokój z tym problemem, gdyż zaczynając od projektu, jesteśmy w stanie przygotować poszczególne etapy projektu, a potem go systematycznie wdrożyć.
https://myzalatwimy.pl/wp-content/uploads/2021/06/bgn-cover-bottom-4-3.png
https://myzalatwimy.pl/wp-content/uploads/2021/06/img-dotted-separator-3.png

Skontaktuj się z Nami, aby otrzymać więcej informacji.

503 493 722

Polska
My załatwimy
spółka z o.o.
Kotlina Kłodzka
Adres Mail
biuro[@]myzalatwimy.pl
kontakt[@]myzalatwimy.pl
Kontakt
503 493 722
503 493 589
Godziny Pracy
od Pon. do Pt.
o 9.00 do 18.00

Social media

https://myzalatwimy.pl/wp-content/uploads/2021/06/img-floater-3.png

Skontaktuj się z naszymi doradcami

Rozpocznij swoją podróż od rozbudowy firmy i uczynienia jej lepszą, bardziej zwinną i zyskowną. Jeżeli masz do nas jakieś pytania lub uwagi, jesteśmy do Twojej dyspozycji we wszystkie dni robocze. Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób:

    Góra strony