Sklepy Internetowe

Projektowanie i tworzenie
sklepów internetowych

Nasz system sklepowy to w pełni skalowalna aplikacja dzięki czemu może być dostosowana do potrzeb i wymogów nawet najbardziej wymagających Klientów.
https://myzalatwimy.pl/wp-content/uploads/2022/07/programmers-are-using-laptops-to.jpg

Design

To ta część, która zapewnia optymalny wygląd strony, w której funkcjonuje silnik sklepowy. Umożliwia ona graficzne wyrażanie marki, ale także dodawania nowych produktów.

https://myzalatwimy.pl/wp-content/uploads/2022/07/unrecognizable-girl-shopping-onl.jpg

Automatyzacja

To część wewnętrzna, silnika sklepowego, która usprawnia wiele powtarzalnych czynności. Dzięki temu, możliwe jest łatwe wystawiania podobnych ofert z lekko zmodyfikowanymi parametrami.

Sklep www
dla Ciebie

Stworzenie sklepu internetowego wymaga wielu działań przygotowawczych. Abyśmy mogli dobrze przygotować sklep dla Twojego biznesu, musimy znać zapotrzebowanie. Więc dokonujemy wstępnej weryfikacji, a także zastanawiamy się wspólnie, jakie rozwiązania będą najbardziej dostosowane do danego biznesu.

https://myzalatwimy.pl/wp-content/uploads/2022/07/reading-glasses-and-blank-with-w.jpg

Przyjazne Google

Prawidłowe projektowanie strony internetowej znacząco wpływa na efekty działań pozycjonowania (SEO) i tym samym poprawia widoczność Państwa strony w wyszukiwarkach.

https://myzalatwimy.pl/wp-content/uploads/2022/07/woman-with-a-laptop-2021-09-02-0.jpg

Responsywność

Czyli dostosowane do: tabletów, smartfonów i innych urządzeń, na których można wyświetlać strony internetowe, na różnych wielkościach ekranu wyświetlacza. Dla nas to pestka.

https://myzalatwimy.pl/wp-content/uploads/2022/07/internet-security-bank-cards-and.jpg

Bezpieczeństwo

Bezpieczna sklep internetowy to podstawa. Już na pierwszym etapie projektowania strony, mamy to na uwadze. Wdrożymy odpowiednie narzdzia i powiemy Ci co masz zrobić, aby Twój sklep był  bezpieczny.

https://myzalatwimy.pl/wp-content/uploads/2022/07/coworkers-using-desktop-computer.jpg

Opieka

Ty koncentruj się na tym, co robisz najlepiej, a obsługę sklepu pozostaw nam. Realizujemy zadania szybko, jesteśmy stale do dyspozycji. Twój sklep będzie naprawdę w dobrych rękach.

Sklepy, które tworzymy

Posiadanie własnego sklepu, pozwala na dużo lepszą i szybszą sprzedaż, która może być dokonywana online, czyli w ciągu całej doby i to przez cały tydzień. Bo sieć działa w sposób ciągły bez przestojów.

Dlaczego to my
mamy stworzyć
Twój sklep www?

Po zaprojektowaniu przez nas sklepu dla Twojej firmy, otrzymasz gotowe i dobrze dopasowane do Twojego zapotrzebowania rozwiązanie. Które ma na celu ułatwienie i zwiększenie sprzedaży dla Twojego biznesu.

Rozmawiamy z klientem

Przed przystąpieniem do prac nad stworzeniem sklepu, przeprowadzamy wnikliwą rozmowę, odnośnie zapotrzebowania zamawiającego.

Projektujemy

Ten etap, to przygotowanie koncepcji sklepu, a także jego wizualizacji wyglądu. A także ustalenie harmonogramu zadań do wykonania.

Optymalizujemy

Dzięki właściwej wiedzy, jesteśmy w stanie sprawić, aby kodowanie sklepu było korzystniejsze dla wyszukiwarek.

Przekazujemy

Po wdrożeniu poszczególnych prac wdrożeniowych, przekazujemy gotowe rozwiązanie do dyspozycji zamawiającego.

Pomagamy

Decydując się na zamówienie u nas swojego sklepu, otrzymujesz także dodatkowe wsparcie, związane z jego obsługą, a także doradztwo związane ewentualnymi problemami.

Aktualizujemy

Pomagamy wdrażać zmiany na stronie sklepu, jeśli zajdzie taka potrzeba.
https://myzalatwimy.pl/wp-content/uploads/2021/06/bgn-cover-bottom-4-3.png
https://myzalatwimy.pl/wp-content/uploads/2021/06/img-dotted-separator-3.png

Skontaktuj się z Nami, aby otrzymać więcej informacji.

503 493 722

Polska
My załatwimy
spółka z o.o.
Kotlina Kłodzka
Adres Mail
biuro[@]myzalatwimy.pl
kontakt[@]myzalatwimy.pl
Kontakt
503 493 722
503 493 589
Godziny Pracy
od Pon. do Pt.
o 9.00 do 18.00

Social media

https://myzalatwimy.pl/wp-content/uploads/2021/06/img-floater-3.png

Skontaktuj się z naszymi doradcami

Rozpocznij swoją podróż od rozbudowy firmy i uczynienia jej lepszą, bardziej zwinną i zyskowną. Jeżeli masz do nas jakieś pytania lub uwagi, jesteśmy do Twojej dyspozycji we wszystkie dni robocze. Skontaktuj się z nami w najwygodniejszy dla Ciebie sposób:

    Góra strony