E-mail marketing

Email do tej pory jest skutecznym
narzędziem marketingowym

Stał, się on jedną z form działań marketingowych online. Jednak od kiedy w życie weszły przepisy RODO i są wymagane zgody marketingowe. Nie można już wysyłać emaili do kogo się chce, albo na adresy pozyskane w sieci np. ze stron kontaktowych. A jedynie do osób i firm, które wyraziły na to zgodę.

Legalna baza Email

Szybkość przekazu

Mierzenie skuteczności

Skalowalność

https://myzalatwimy.pl/wp-content/uploads/2021/06/img-floater-8.png
https://myzalatwimy.pl/wp-content/uploads/2021/06/img-floater-3.png
https://myzalatwimy.pl/wp-content/uploads/2022/07/modern-working-desk-with-tablet-1.jpg

E-mail marketing

jest jednym z najbardziej efektywnych narzędzi sprzedażowych, gdyż nie stanowi on nachalnej, wszechobecnej reklamy, ale jego treści, są bardziej pasywne. Z jego pomocą jesteśmy w stanie skutecznie sprzedawać, aktywizować klientów i pozyskiwać nowe grupy potencjalnych nabywców oraz efektywnie rozszerzać zasięg naszej komunikacji.

Wykorzystujemy konkursy

Dzięki konkursom, mamy możliwość zebrania większej ilość adresów email, staramy się, aby konkursy były ciekawe, ale także od czasu do czasu powtarzamy tego rodzaju działania, aby przyciągać nowe osoby i nagradzać także te już zapisane na newslettery.

Tworzymy i wysyłamy newslettery

Dzięki mailingom, mamy możliwość generowania dużych ilości sprzedaży. Aby jednak takie wiadomości mogły sprzedawać, muszą być dobrze przygotowane. Dlatego tworzymy odpowiednie schematy wiadomości, które są potem wysyłane do odbiorców.

Wykorzystujemy e-mail remarketing

Aby wiadomości były czytane i wzbudzały odpowiednie zainteresowanie, ważna jest nie tylko dobra treść, ale także ich forma. Z pasją przygotowujemy treści, które są mocno angażujące, a także sprawiają, że nasze emaile są chętnie czytane.

Tworzymy schematy komunikacji

Remarketing, czyli ponowne skierowania oferty, to nasz sposób działania właśnie dzięki emailom. My wiemy, dzięki systemowi raportów, kto był zainteresowany ofertą, a dzięki temu mamy możliwość wysłania do tej grupy osób ponownego mailingu, który ma ponownie zachęcić do zainteresowania się ofertą.

Analysis,
Solutions,
Results!

Uniquely enable accurate supply chains rather than frictionless technology. Globally network focused materials vis-a-vis cost effective manufactured products.

Define & Structure

Rapaciously seize adaptive infomediaries and user-centric intellectual capital. Collaboratively unleash market-driven "outside the box" thinking for long-term high-impact solutions. Enthusiastically engage fully tested process improvements before top-line platforms.

Analysis & Plan

Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition. Organically grow the holistic world view of disruptive innovation.

Solutions & Findings

Completely synergize resource taxing relationships via premier niche markets. Professionally cultivate one-to-one customer service with robust ideas. Dynamically innovate resource-leveling customer service for state of the art customer service.

Develop Recommendations

Proactively envisioned multimedia based expertise and cross-media growth strategies. Seamlessly visualize quality intellectual capital without superior collaboration and idea-sharing. Holistically pontificate installed base portals after maintainable products.

Dlaczego warto
wybrać nas?

Chcemy pomóc naszym klientom uzyskiwać jak najlepsze efekty, czyli zwiększać im sprzedaż. Cały nasz zespół dba o to, aby wszelkie, nasze działania stale poprawiały nasze wyniki skuteczności. Dostarczamy naszym klientom raporty dotyczące naszych działań promocyjnych oraz zwierające wyniki skuteczności.
  • pasja do działań marketingowych
  • indywidualne podejście do każdego projektu
  • nacisk na wyniki kampanii
  • zespół specjalistów od marketingu i spraw technicznych
  • posiadane wieloletnie doświadczenie
  • opiekun dla każdego, kto zleci nam działania marketingowe
https://myzalatwimy.pl/wp-content/uploads/2022/07/closeup-image-of-a-businesswoman.jpg

Strategia E-mail marketingu

Na samym początku kampanii reklamowe, ważny jest dobry plan działania. Należy zacząć od strategii, która sprawi, że komunikaty dotrą do właściwych osób. I nasza firma, chętnie je przygotuje.

https://myzalatwimy.pl/wp-content/uploads/2022/07/email-marketing-inscription-2021.jpg

Narzędzia E-mail marketingu

Korzystamy z wielu narzędzi, które służą do prowadzenia kampanii mailingowych. Są to między innymi autorespondery, dzięki którym możliwa jest wysyłka wiadomości do wielu odbiorców jednocześnie.

https://myzalatwimy.pl/wp-content/uploads/2022/07/young-woman-sitting-at-the-table.jpg

Kampanie E-mail marketing

Zajmujemy się tworzeniem treści, które zostaną wysłane w emailingu, ale także angażujemy się w badania rynkowe, mające na celu usprawnić komunikację między odbiorcami, a firmą, która takie kampanie wysyła.

https://myzalatwimy.pl/wp-content/uploads/2022/07/cropped-view-of-man-holding-digi-1.jpg

Optymalizacja i raport

Dzięki zaawansowanym systemom, mamy także możliwość dokonywania analiz i raportów odnośnie skuteczności naszych wiadomości. Na przykład liczby otwarć wiadomości, kliknięcia w link docelowy.

Góra strony